17 października nasza Zdolna Drużyna pod dowództwem Mamuszydło Spotkała się kolejny raz – na pewno nie ostatni 😉 .

Dziewczyny rozmawiały o babskich sprawach przy kawce i serniczku – o modzie i jej trendach, o tym co im się podoba i o czym marzą.Poprzeglądały książki i czasopisma o tej tematyce przygotowane przez bibliotekarki – tez członkinie Drużyny.Potem pod okiem Eweliny zabrały się do pracy, powstawały bransoletki, podkładki pod szklanki i inne naczynia, wisiorki, zakładki i inne cudeńka.Kolejne spotkanie w czwartek 24 października – serdecznie zapraszamy tu nikt się nie nudzi – jesteśmy BLISKO NAS, NLISKO KULTURY W BIBLIOTECE.