Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie – serdecznie zaprasza na jutro na 17.00 na Spotkanie z Panem Krzysztofem ZAWILIŃSKIM

– pasjonatem historii, mieszkańcem Dziwnowa – zna historie naszych terenów jak mało kto. Będą oczywiście legendy morskie i niesamowite i powieści.

Pyszności przygotowane prze Koło gospodyń Wiejskich w Łukęcinie pod dowództwem Małgorzaty[A1]  HERDZIK – mniam mniam…, słodkości Bogusi SZELGI mniam….

Przepraszamy za zmianę w programie z powodu choroby Szymona Góralczyka, zgłoszonej nam w dniu dzisiejszym.

Zapewniamy, że nie będą Państwo zawiedzeni zmianą – będzie niezwykle ciekawie i smacznie.

Serdecznie zapraszamy – jutro – wtorek 1 października godz. 17.00.

[A1]