Wczoraj o 16.00 Spotkałyśmy się kolejny raz na “Splotkach i plotkach” w Dziwnowskiej Bibliotece w Ramach programu BLISKO – BLISKO KULTURY, BLISKO NAS , BIBLIOTEKA.

Nasza Grupa powiększyła się o cudne nowe młode koleżanki. Coś fantastycznego – już trzy pokolenia spotkały się na naszej sali. Świetnie nam się rozmawiało i pracowało nad nowymi makramowymi projektami. Powstawały piękne breloczki i lalki anioły.

Mamy w planie jeszcze ozdoby choinkowe na bazie makramy i szydełka. Toczyły się rozmowy robótkowo – modowe, hobbystyczne i gastronomiczne, takie prawdziwe “babsko – dziewczęce spotkanie’.

Kolejne już za tydzień 17 października o 16.00, serdecznie zapraszamy serdecznie wszystkie Panie, Dziewczyny do wspólnego, produktywnego spędzania czasu pod dowództwem Eweliny majchrzak – naszego Góru Mamuszydło.

Kombinujemy jak po zakończeniu Programu BLISKO dalej zostać Grupą i kontynuować nasze spotkania, bo bardzo nam się podobają i od jakiegoś czasu nie możemy się doczekać kolejnego czwartku 🙂 .