Spotkanie Dziwnowskiego DKK 08. 10. 2024

Spotkanie Dziwnowskiego DKK  08. 10. 2024

I nadszedł ten dzień w którym po dłuższej przerwie spotkały się panie z Dyskusyjnego Klubu Książki😊.

W dniu 8. 10. 2024 przy pysznym cieście własnej roboty, kawce i herbatce dyskutowałyśmy o literaturze, przeczytanych książkach w czasie, w którym się nie widziałyśmy. Poleciłyśmy sobie parę książek wartych przeczytania np. Wolwowicz Katarzyna „Zastępcza”, „Wykluczona”, Kepler Lars” Stalker”, B.A.Paris „Przyjaciółki”, Edyta Żemła „ Armia w ruinie”.

Nawet nie spostrzegłyśmy się, że spotkanie dobiega już końca więc wybrałyśmy książkę na następne spotkanie Klubu- odbędzie się 12.11 2024. Jest to powieść Katarzyny Grocholi „Zagubione niebo”.

Przy pożegnaniu stwierdziłyśmy jednogłośnie, że bardzo się za naszymi spotkaniami stęskniłyśmy😊.

Dziękujemy ,że byłyście i do zobaczenia wkrótce.