🎥 Nie tylko dla dziadków 🎥

W piątek 9.08.2024r. nasza biblioteka zmieniła się w prawdziwą salę kinową! 🎞 Mieliśmy przyjemność gościć organizatorów międzynarodowego Festiwalu Senior Movie! Mimo, że pogoda nas nie rozpieszczała, nie powstrzymało to naszych czytelników przed uczestnictwem w Objazdowym Senior Movie! 🌟 Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i wspólnie z nami przeżyli te niezapomniane filmowe chwile.

Festiwal filmowy Senior Movie daje szansę wszystkim młodym ludziom po 60-stce ( 😉 ) możliwość zaistnienia w świecie filmowym, docenienia zmagań przez publiczność, a przede wszystkim realizacji swoich pasji. Filmy poruszają tematykę senioralną i międzypokoleniową.

Podczas seansów mieliśmy okazję obejrzeć nagrodzone filmy z zeszłorocznej edycji:

·     „Will and Tess”

·     „Sto lat… świetlnych”

·      „Pewnego razu na cmentarzu”

·     „Ramiro, pastor for life”

Po projekcji odbyła się inspirująca rozmowa z organizatorami ze Stowarzyszenia Kamera, podczas której mogliśmy bliżej poznać historię reżyserów i ideę festiwalu. Kameralna atmosfera sprzyjała ciepłym rozmowom i wymianie odczuć po seansie. 🍿

Dziękujemy za Waszą obecność, entuzjazm i uśmiechy, które sprawiły, że to wydarzenie było naprawdę wyjątkowe! 😊