Nabór tekstów literackich dla młodych twórców – wydawnictwo EoS

Justyna Kowalska, redaktorka i tłumaczka z ponad 10-letnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych projektach wydawniczych, społecznych i biznesowych. W młodości aktywistka i idealistka, dzisiaj czyta, redaguje i promuje literaturę poświęconą cielesności i pozytywnej seksualności.

Maja Licznerska, pisarsko znana jako Hanka V. Mody. Autorka czterech opublikowanych książek i kilkudziesięciu opowiadań. Współautorka kilku antologii. Wcześniej redaktor naczelna literackiego pisma – Nowe Myśli. Szuka idealnej melodii słów w zdaniu, pisząc o emocjach.

Natalia Dziadura, pisarka – opublikowała dwie książki, na jej koncie jest też ponad 80 opowiadań poświęconych tematyce erotycznej. Zawodowo od lat zajmuje się marketingiem i promocją, prowadzi socjal – media, posiada doświadczenie w zarządzaniu firmami i stowarzyszeniami.

Pragniemy dać możliwość młodym oraz zdolnym twórczyniom i twórcom pisania w jednym z powstających działów, który poświęcony będzie literaturze Young Adult. Założeniem jest to, by to młodzi pisali dla młodych o ważnych dla nich sprawach związanych z wkraczaniem w dorosłość. Naszą misją jest szeroko pojęta edukacja, rozwój i wspieranie twórców.

W przypadku pytań bądź wątpliwości, służymy pomocą.

Maja, Justyna i Natalia – Wydawnictwo EoS

Telefony kontaktowe: 733494300 /  608032216 / 790808194