Spotkanie Skrzatowe 14.02- Walentynkowe Upominki

„ Z okazji walentynek życzę Ci radości, szczerego uśmiechu i szczęścia w miłości”.

Takie i inne wierszyki w tym dniu królowały, ponieważ ta data to Dzień Zakochanych.

Nasze skrzaty akurat tego dnia przyszły do biblioteki i oczywiście zabrały się do wykonania różnych upominków.

Wielką pomocą i wsparciem dla dzieci była obecna na zajęciach Pani Magda – mama trójki naszych skrzatów.

Prezenty były bardzo indywidualne, każde z dzieci miało swój pomysł. Powstały książeczki walentynkowe, lizako-serduszka na patyku, koperty walentynkowe.

Podczas przerwy w pracy , na życzenie dzieci, czytaniem zajęła się p. Magda. Była to książeczka Sharon Jennings

„ Franklin i walentynki”.

To spotkanie skrzatowe było ostatnim na terenie naszej obecnej biblioteki. Następne odbędzie się już w nowym budynku, po przenosinach.

Będziemy informować nasze skrzaciki, kiedy to nastąpi .

DO ZOBACZENIA NIEBAWEM😊.