Spotkanie DKK – 12.02.2024 – „Żona Sułtana”.

W poniedziałek 12.02 w naszej bibliotece spotkały się panie z Dyskusyjnego Klubu Książki.

Na przywitanie – jak zawsze- czekała kawa, herbata i słodkości co poskutkowało rozmową na tematy lekkie i przyjemne. Po chwili zaczęłyśmy rozmowę na temat książki Jane Johnson „ Żona Sułtana”.

Jednogłośnie stwierdziłyśmy, że niestety książka Nas nie wciągnęła i nie dałyśmy rady jej przeczytać. Rzadko Nam się zdarza taka sytuacja a nawet śmiem twierdzić, że chyba pierwszy raz.

Na następne spotkanie wybrałyśmy książkę Jojo Moyes „ Światło w środku nocy” z nadzieją, że tym razem będzie lepiej😊.

Niestety kolejne  spotkanie naszego klubu odbędzie się z małym poślizgiem, w nowym budynku biblioteki i będzie to w połowie kwietnia, dokładny termin podamy pod koniec marca.

Do zobaczenia drogie Panie w nowym miejscu!!!!