Książka, której akcja jest osadzona w Dziwnowie i szerzej – w Gminie Dziwnów – „Dosięgnąć gwiazd” – Marii Pisarczyk.

Dzień dobry – mamy już na naszym stanie tę książkę w Miejskiej bibliotece Publicznej w Dziwnowie, będzie również dostępna w naszych Filiach w Dziwnówku i w Międzywodziu- jeszcze w tym tygodniu – serdecznie zapraszamy do bibliotek

Nowa opowieść z Dziwnowem w tle !!! Z dużą satysfakcją informujemy, iż na rynku księgarskim pojawiła się książka, której akcja jest osadzona w Dziwnowie i szerzej – w Gminie Dziwnów. Autorem tej wyjątkowej pod każdym względem opowieści jest pani Maria Pisarczyk, która – jak podkreśliła w telefonicznej rozmowie – zalicza się do osób, dla których Dziwnów stanowi miejsce szczególne. Tutaj nie tylko odpoczywa i odzyskuje energię, ale też odnajduje inspirację do realizacji swoich projektów. Jednym z nich jest właśnie książka „Dosięgnąć gwiazd”, która – adresowana do dzieci i osób dorosłych – zabierając czytelnika na wędrówkę po znanych i tych mniej znanych dziwnowskich szlakach oraz miejscach, pozwala stać się obserwatorem, ale też i uczestnikiem szeregu najróżniejszych przygód i wydarzeń.

“Magiczna opowieść z życia wzięta, która pokazuje, że miłość, przyjaźń, troska i współczucie to uczucia ponadczasowe i warte pielęgnowania. Ogromna w tym rola rodziców, by zaszczepić w dzieciach ufność i miłość do bliźnich oraz braci mniejszych, czyli zwierząt towarzyszących nam w życiowej wędrówce.”

Więcej na temat autorki, a także innej formy jej działalności, można znaleźć na stronie: www.pomocczlowiekowi.pl