17. o1.2024 – Spotkanie Skrzatowe Przygotowujemy niespodzianki dla Babci i Dziadka :) .

17. o1.2024 – Spotkanie Skrzatowe 	Przygotowujemy niespodzianki dla Babci i Dziadka :) .

„ Kochana Babciu, Kochany Dziadku, dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku. Do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!”

Nasze skrzaciki  spotkały się w ostatnią środę nie tylko dla fajnej zabawy. Miały swój cel- przygotować prezenty dla swoich Babć i Dziadków. Pomysłów było wiele i tym razem pomocą służyły mama i kuzynka😊.Powstały piękne kwiaty z papieru, kubeczków plastikowych, świecących ozdób.

Przeczytaliśmy również fragmenty książki Anny Edyk- Psut „ Moja rodzina-wierszyki dla dzieci”.

Czas bardzo szybko nam minął i nie możemy się doczekać następnych zajęć, tym bardziej, że czeka nas BAL KARNAWAŁOWY. W następną środę mile widziane przebrania naszych Skrzatów😊.

Zapraszamy i czekamy!!!!!