Spotkanie Skrzatowe 13.12.2023

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i nastrój świąteczny udziela się wszędzie i każdemu.

My tj. Biblioteczne Skrzaty też nie jesteśmy wyjątkami. W środę spotkaliśmy się jak co tydzień w przystrojonej świątecznie bibliotece i postanowiliśmy dołożyć do wystroju nasze prace.

Na początek przeczytaliśmy książeczkę Alana & Lindy Parry „Borsukowe Boże Narodzenie”, a następnie zabraliśmy się do tworzenia naszych małych choinek.

Przy pomocy tektury, zielonego papieru, kleju i różnych ozdób powstały super prace. Potańczyliśmy przy piosenkach mikołajowych i obejrzeliśmy film

„ Smerfy i Boże Narodzenie”.

Czas bardzo szybko nam minął podczas tych wspólnych zabaw i kreatywnej pracy 🙂 .

zapraszamy na następne spotkanie 20.grudnia jeszcze tego Starego Roku – jak zwykle na godzinę 1600.

Będziemy robić kartki świąteczne, więc przynosimy materiały różnorodne: brokaty, włóczkę, ozdoby do przyklejania, papier kolorowy , bibułę, watę itp.

Zapraszamy i na Skrzaty oczywiście czekamy😊