Mikołajki Skrzatowe 06.12.2023 r.

Nadszedł dzień, który dzieci bardzo lubią- Mikołajki.
W tym dniu mieliśmy nasze spotkanie skrzatowe i dzieci pełne radości i emocji opowiadały o wszystkich niespodziankach tego dnia.
Za oknami 6.12.2023 sypał śnieg, więc atmosfera była przecudowna. Nawiązując do tego białego puchu przeczytaliśmy książeczkę Christian Tielmann pt” Maks Zimą” a następnie zaczęliśmy robić nasze Mikołaje.
Z rolki po papierze toaletowym, czerwonej bibuły i waty wyczarowaliśmy super Mikołaje.
Potem przy piosenkach o Mikołaju budowaliśmy dom dla niego, bo musi przecież gdzieś mieszkać😊.
Na następne Skrzatowe Spotkanie zapraszamy 13 grudnia, będziemy szaleć przy robieniu choinek.
Prosimy o papier kolorowy( głównie zielony), materiały do dekoracji, mogą być farby, bibuła kolorowa.
Dziękujemy za super spotkanie i zapraszamy na następne.