Spotkanie Klubowiczek z DKK w Dziwnowie odbyło się 20 listopada, poświęcone zostało książce Nataszy Sochy ,,Macocha’’.

Spotkanie Klubowiczek z DKK w Dziwnowie odbyło się 20 listopada, poświęcone zostało  książce Nataszy Sochy  ,,Macocha’’.

Jest to zabawna, pełna humoru opowieść obyczajowa o zwykłym życiu ludzi  w niezwykłej sytuacji, a tak częstej w dzisiejszych czasach, czyli  o rodzinie patchworkowej.

Napisana  w formie dziennika, który prowadzi Roma(tytułowa macocha), jej  przemyślenia, co się dzieje w domu, w jej głowie i sercu. To książka o budowaniu więzi rodzinnych, odkrywaniu siebie i swoich emocji, których istnienia  nie byliśmy świadomi, o miłości w różnych odcieniach czerwieni, ukrytej  ironii i złośliwości.

Czy uda się zbliżyć  pasierbicy i macosze do siebie?

Czy tak silne dwa charakterki potrafią żyć pod jednym dachem?

Jak zachowa się mąż i ojciec?

Na te i inne pytania   znajdziemy  odpowiedzi w książce, więc zapraszamy do lektury.

Następne spotkanie  DKK już w Nowym 2024 roku – 22 stycznia – do tego czasu postaramy się przeczytać „ŻONĘ SUŁTANA” autorstwa Jane Johnson.

Życzymy więc wszystkim członkom Klubu DKK Wszystkiego najlepszego, cudownych Świąt Bożego Narodzenia, lepszego, zdrowego 2024 Roku – mniej trosk i więcej radości. Wielu fantastycznych lektur oczywiście 🙂 .