„Skrzaty”, świętują Dzień Pluszowego Misia 22.11.2023.

,, Miś pluszowy, miś kudłaty, Biały, czarny lub łaciaty , Wszystkie misie, My kochamy, Bo ich święto dzisiaj mamy.’’ 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia, a nasze ,,Skrzaciki’’ postanowiły świętować już 22 listopada na zajęciach bibliotecznych i stworzyć własnoręcznie swoją maskotkę.

Pluszowy miś od dziesiątek lat jest ulubioną zabawką dzieci i dorosłych. Dlatego najmłodszym Skrzacikom pomagały mamy. Do wykonania maskotek potrzebne były ręczniki, ściereczki, gumki recepturki i różne drobne rzeczy do ozdoby miśka. Wszyscy ciężko ,,pracowali ‘’, a efekt końcowy był cudowny, wszystkie misie były przepiękne co widać na zdjęciach.

Wszystkie Misie z ,,Skrzatami’’ wzięły udział w gimnastyce i zabawie misiowej, a gdy się zmęczyły przeczytały książeczkę ,,Urodziny Misia Maćka’’.

Na koniec zajęć wszyscy wraz a swoimi misiami występowali w wymyślonych przez siebie bajkach na wielkim ekranie telewizora bibliotecznego.Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze i są zadowoleni z wykonanych miśków.

Zapraszamy 29 listopada na andrzejkowe wróżby i przypominamy o zabraniu z sobą wyciętych serc i dobrego humorku.

Do zobaczenia!