Kochani, przypominam, że cały czas jesteśmy w programie “Mała Książka – Wielki Człowiek” –

Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” przypomina o korzyściach wynikających ze wspólnego, rodzinnego czytania już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Została przygotowana w związku z ogólnopolską akcją „Książką połączeni”, w ramach której młodzi rodzice na oddziałach położniczych otrzymają wyjątkowe „wyprawki czytelnicze”.

Projekt skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców i ma na celu upowszechnianie dostępu do bezpłatnych, pięknie wydanych i mądrych książek oraz zachęcanie do wspólnego czytania i regularnego odwiedzania biblioteki przez całe rodziny.

Zapraszamy do biblioteki w Dziwnowie przy ul. Reymonta 10 Rodzicow z Dziećmi w wieku przedszkolnym, każde dziecko otrzyma całkowicie bezplatnie:

Wyprawkę Czytelniczą, która zawiera:

– „Krasnal w Krzywej Czapce” – autorska książka stworzona specjalnie na potrzeby kampanii przez znanego i cenionego pisarza Wojciecha Widłaka oraz znakomitą ilustratorkę Aleksandrę Krzanowską.
– ,,Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” – broszura dla rodziców przypominająca o nieocenionej roli książek w rozwoju dziecka i korzyściach wynikających z regularnego czytania i odwiedzania biblioteki.
– Karta Małego Czytelnika – imienna karta, na której przedszkolak zbiera naklejki za wizyty w bibliotece.
– Piękną Mikołajkową zakładkę do swojej książeczki.