Skrzaty „ Dzień Niepodległości”

Jak zwykle w środę (8.11.) napadły naszą bibliotekę skrzaty  😊. Przed nami były dwie godziny fajnej zabawy.

Ponieważ zbliża się Święto Niepodległości nasze zajęcia poświęcone były właśnie temu tematowi. Na początku spotkania porozmawialiśmy o tym ważnym dla naszego kraju święcie. Wiedza dzieci była oczywiście imponująca, a następnie wypełnialiśmy flagę i mapę Polski różnymi ziarnami i materiałami – w naszych ojczystych kolorach.

Oczywiście na naszym spotkaniu musieliśmy razem jak zawsze poczytać, tym razem były to fragmenty książki Anny Paszkiewicz: ”A to polska właśnie”.

Potem obejrzeliśmy film pt. „ Karolek i Narodowe Święto Niepodległości”.

Niestety, w następną środę tj. 15.11. Spotkania Skrzatowego nie będzie. Z przyczyn od nas niezależnych musimy je odwołać.

Spotkamy się 22.11.i będzie ono związane z Dniem Pluszowego Misia. Prosimy o przyniesienie ręcznika do rąk, gumki recepturki, kolorowej wstążki, przyklejanych oczek. Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy 😊