POZNAJ TAJNIKI PIĘKNA – warsztaty pielęgnacji dłoni.

Pod takim hasłem 26 października w filii Biblioteki Publicznej w Międzywodziu odbyło się spotkanie z panią Katarzyną Uss – konsultantką kosmetyków, amerykańskiej marki MARY KAY.

Osoby obecne na spotkaniu dowiedziały się jak prawidłowo zadbać o dłonie i nie tylko.

Jak w domowych warunkach je oczyścić, usunąć złuszczony naskórek, nawilżyć i nałożyć maseczkę aby skóra się zregenerowała.

Pod czujnym okiem pani Katarzyny, kobiety samodzielnie wykonywały zabieg spa dla swoich dłoni. W czasie tego spotkania uczestniczki wypróbowały zabiegów kosmetycznych na twarzy i dobieraniu odpowiednich kosmetyków do swojej cery.

Było bardzo miło, wesoło i pouczająco. Każda z nas wyszła ze spotkania z dodatkową wiedzą na temat pielęgnacji dłoni, twarzy i dekoltu.

Barbara Wąsowicz – bibliotekarz.