Męski Listopad w MBP w Dziwnowie :)

Kochani pomału kończy się nam październik, ale przed nami bardzo owocny w spotkania „Męski” listopad.

Otóż w listopadzie spotkamy się z czterema bardzo interesującymi Mężczyznami.

15 listopada spotkamy się z autorem kryminałów Panem Wojciechem CHMIELARZEM,

21 listopada spotkamy się z kolejny Autorem – Przemysławem KOWALEWSKIM –  wielkim miłośnikiem powojennej historii Szczecina, autorem książek – „Szóstka” i „Kozioł”.

i jeszcze w listopadzie odwiedza nas dwaj Kapitanowie Żeglugi Wielkiej – Kapitan Tomasz Włoch z wykształcenia prawnik, a z zamiłowania żeglarz, marynista, shiplover, dziennikarz morski, społecznik i człowiek dużej wiedzy  oraz jego przyjaciel Kapitan Od 1996 roku piastuje stanowisko prezesa Ligi Morskiej i Rzecznej oraz funkcję Komodora dorocznych „Flisów Odrzańskich”. Po uzyskaniu dyplomu Kapitana Żeglugi Śródlądowej, został wybrany wiceprezesem Ligi Morskiej i Rzecznej na województwo zachodniopomorskie. Jest także prezesem Polskiej Izby Agroturystyki oddziału Pomorsko-Odrzańskiego i współzałożycielem oraz członkiem Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Miast i Gmin Nadodrzańskich. Od 2014 roku jest wiceprzewodniczącym Klubu Kapitanów Żeglugi Wielkiej. Jest członkiem Stowarzyszenia Ekspertów Morskich (MEA).

Jeszcze tylko czekamy na sygnał dotyczący terminu tego niezwykłego Spotkania.

Oczywiście nasze Skrzaty będą nieustannie bardzo aktywne, nie spoczną też nasze Kobietki na „Babskich Spotkaniach”.

My Dziewczyny z Dziwnowskiej Biblioteki nie pozwolimy się Państwu nudzić – zapraszamy do odwiedzin w sprawach ciekawych i atrakcyjnych lektur, mamy mnóstwo nowości które koniecznie trzeba przeczytać przed zakupem następnych w 2024 roku.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy 🙂 .