Babskie Spotkanie urodowe z dyrektorką szwedzkiej firmy Oriflame.

Dnia 23.10. o godzinie 11 spotkałyśmy się w bibliotece na warsztatach pielęgnacji dłoni.

Spotkanie prowadziły przedstawicielki firmy Oriflame i zadbały one o to, abyśmy się nie nudziły.

W programie spotkania dowiedziałyśmy się jak zadbać o dłonie w domowych warunkach, jak oczyszczać, złuszczać, nawilżać i regenerować. Pod okiem specjalistek samodzielnie wykonałyśmy zabieg spa dla naszych dłoni.

Wspólnie spędzony czas umilony był kawką ,herbatką ,ciastem przyniesionym na spotkanie i zdrowymi,  słodkimi przekąskami zrobionymi na miejscu z produktów firmowych.

Bibliotekarki przedstawiły ofertę książek o tematyce dotyczącej różnego typu pielęgnacji ciała, diet i makijażu.

Na koniec spotkania odbyło się losowanie prezentów wśród uczestniczek .

Przedpołudnie spędziłyśmy w fajnej atmosferze i super towarzystwie, w grudniu przewidziane jest następne spotkanie.

Tym razem będzie ono dotyczyło makijażu – zapraszamy już teraz.