4 października 2023 roku odbyło się spotkanie kosmetyczne z naszą Panią Kasią w bibliotece w Dziwnówku.

Choć było nie było nas bardzo wiele osób, Pani Kasia jak zawsze, wielkim, zaangażowaniem i profesjonalizmem podeszła do nas kobiet –  każda z nas miała Kasię prawie tylko dla siebie ;).

Powiedziała nam, że każda kobieta jest piękna ,ale poprzez używanie dobrych kosmetyków w tym z firmy Mery Kay ,której jest liderka.

Zaprezentowała nam nowy zestaw do twarzy, którego działanie jest widoczne już po dwóch tygodniach. Miałyśmy mile popołudnie, byłyśmy wypielęgnowane i poczułyśmy się komfortowo.

Dziękujemy za ten miło spędzony czas i zdobyta wiedzę. Spotkamy się na makijażu i Pani Kasia opowie o nowinkach, które wejdą na rynek kosmetyczny.

Przed nami jeszcze spotkanie w Międzywodziu – jak tylko ustalimy termin damy znać, wtedy panie które nie dotarły do Dziwnówka i Dziwnowa – będą miały jeszcze swoją szansę :).