Kolejne Babskie – Spotkania w Bibliotece w Dziwnowie – 16 października poniedziałek w godzinach 10.00 i 17.00 – tym razem z dziedziny AROMATERAPII.

Zapraszamy Ciebie na spotkanie ,,Aromaterapia w życiu Kobiet”

🙂

Dowiecie się, że olejki eteryczne to nie tylko piękne zapachy. Wiele osób kojarzy olejki wyłącznie z ładnym zapachem, nie mając pojęcia, że mogą one pomóc przywrócić równowagę naszym organizmom.Co czeka Ciebie podczas warsztatu z nami?–>Zdobędziesz wartościową wiedzę na temat olejków eterycznych, ich działania, sposobów stosowania.–>Dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiednich olejków.–>Dowiesz się jak w naturalny i bezpieczny sposób możesz zadbać o zdrowie Twojej rodziny, własną urodę i czysty dom.–>Skupimy się również na układzie hormonalnym, jak można o niego zadbać w sposób naturalny.–>Dowiesz się jak możesz sam zadbać o swoje zdrowie dzięki refleksologii stóp. Zobaczysz jak są one bardzo ważne dla nas. –> Pyszna kawa w doborowym towarzystwie.–> Losowanie nagród.Prowadzący:* Małgorzata Kozak Od lat wspiera kobiety z potrzeby serca. Prowadzi swój gabinet:”Takie Miejsce. Kozak Refleksologia i Masaż Twarzy Dziwnówek.Prowadzi tam refleksologię terapeutyczną i estetyczną rehabilitację twarzy oraz Ceremonię Masażem Łona.W jej gabinecie możecie otulić się naszymi zapachami, które używane są do każdego zabiegu.Znajdziecie również w tym miejscu inhalacje wodorem cząsteczkowym.Dla każdego coś dobrego:)*Weronika CyrklewiczPasjonatka wspierania zdrowia naturalnymi metodami. Ukończyła pierwszy stopień refleksologii stóp w Polskim Instytucie Refleksologii.Prowadzi szkolenia masażu Raindrop. Ponad 5 lat stosuje w domu aromaterapię, która bardzo mocno wspiera zdrowie całej rodziny.Z ogromną pasją dzieli się z innymi jak można zadbać o swoje zdrowie w sposób naturalny oraz prowadzić dom bez toksycznej chemii. Propaguje aromaterapię jako jedną z wielu form wspierania organizmu.Podaruj sobie chwilę wytchnienia i spędź ją w naszym towarzystwie rozkoszując się wspaniałymi zapachami i swobodną atmosferą.Zadbaj o siebie! Zasługujesz na to !

🙂

Kiedy?–>16 października 2023 r. godz. 10:00 lub 17:00 (do wyboru)Czas ?–> 2hGdzie?–>DZIWNÓW, ul Reymonta 10 (MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA)Wstęp bezpłatny

🙂

Liczba miejsc ograniczona.Rezerwacja miejsc:Weronika Cyrklewicz (698097636), Małgorzata Kozak (603456810)Pozdrawiam serdecznieMałgorzata Kozak