Babskie Spotkanie Mary Kay 30.09.20123

W ostatni dzień września spotkałyśmy się w naszej bibliotece na warsztatach pielęgnacyjnych prowadzonych przez doradcę pielęgnacyjno- wizażowego Katarzynę Uss-Gałandziej. W programie mieliśmy testowanie światowej premiery cudownego zestawu Mary Kay, indywidualne konsultacje, triki makijażowe. W atmosferze śmiechu i zabawy pod kierunkiem P. Kasi zajmowałyśmy się naszymi twarzami-oczyszczałyśmy, nawilżałyśmy, odżywiałyśmy, itd. Dłonie także dostały swoją dawkę kosmetyków bo mówi się, że są one wizytówką kobiety😊. Pani Kasia pomogła każdej z nas dobrać odpowiedni podkład pod makijaż i stwierdziłyśmy, że fajnie by było się spotkać powtórnie, aby poćwiczyć właśnie tą umiejętność. Wspólną decyzją ustaliłyśmy termin takiego spotkania, będzie to 28.10. i już serdecznie wszystkich zapraszamy.