19 PAŹDZIERNIKA O godz. 17.00 w MBP w Dziwnowie Spotkamy się ponownie z Anią Judge naszą rodzima pisarką, która teraz mieszka w słonecznej Hiszpanii.

Będzie najnowsza powieść – …. tytuł, no tak kto chce poznać – pozna na spotkaniu

😉

. porozmawiamy o książce, o Hiszpani i ostatnich kataklizmach, które nawiedziły ten piekny kraj. O planach naszej pisarki i przyjaciółki. Będzie okazja nabyc książki z autografem Bohaterki spotkania.Kilka słów o Ani dla przypomnienia:Specjalnym gościem będzie ANNA PARTYKA-JUDGE – polska pisarka mieszkająca od lat w Hiszpanii (a wcześniej w Wielkiej Brytanii), niedaleko Alicante.Jest autorką wydanej ostatnio książki “Na krawędzi uczuć”, a wcześniej powieści “Rezonans czasu”. Urodziła się i wychowała w Świnoujściu. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu. Poetycko debiutowa w tygodniku “Spojrzenia”, w roku 1977, a jej wiersze były czytane w Polskim Radiu Szczecin i publikowane m.in. w prasie szczecińskiej.Zapraszamy w podróż nie tylko do Hiszpanii!