SKRZATY ROBIŁY PREZENTY DLA MAM NA DZIEŃ MATKI 16.05.2023.

26  maja to ważny i wyjątkowy dzień, w tym dniu obchodzimy Święto Mamy. W podziękowaniu ukochanym mamom za wszystko co dla nas robią,  obdarowujemy je życzeniami, prezentami, laurkami i kwiatami.

16 maja w wtorek nasze kochane Skrzaty przybyły  do biblioteki na zajęcia plastyczne, gdzie mogły się popisać swoimi zdolnościami manualnymi i w kilka minut wyczarować uroczy upominek, który zostanie zapamiętany przez mamę na długo.

Dzieci do dyspozycji miały mąkę, sól, wodę, różnego rodzaju ozdoby oraz kolorowy  papier. Przy pomocy naszego gościa p. Magdy  maluchy wykonały przepiękne świeczniki z masy solnej, po ich ozdobieniu powędrowały do piekarnika, a w tym czasie przy piosenkach o mamie Skrzaty robiły przepiękne bukiety z kolorowego papieru. Samodzielnie wykonane prezenty z pewnością  wywołają uśmiech na twarzy każdej Mamy, ponieważ nie ma nic lepszego niż prezent od serca.

Dziękujemy serdecznie p. Magdzie za uśmiech i pomoc. Zapraszamy Skrzaty na kolejne zajęcia 23 maja odgodz.16.30.Robimy śmieszne gniotki, przynosimy: balon, mąkę, sznurek, flamastry.

Do zobaczenia!