Z ORIFLAME – TWARZE ZADBANE

Pod takim hasłem 12 kwietnia 2023 roku w Bibliotece Publicznej w Dziwnówku odbyło się spotkanie z panią Anną Rumińską – Perkowską z Gryfic.

Tego dnia kobiety i mężczyźni pozyskali większą świadomość pielęgnacji swojej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pani Ania, analizę skóry wykonała urządzeniem API. Następnie przeanalizowaliśmy sześć parametrów skóry.

Niektóre wyszły dobre, a na te, które wyszły nie najlepiej, znalazłyśmy sposób na ich poprawę i regenerację. Kobiety ze spotkania wyszły z pełną głową nowych informacji jak lepiej zadbać o siebie by miało to sens.

Wśród uczestników pojawił się odważny mężczyzna i bardzo chętnie przeanalizował stan swojej skóry twarzy. Panowie są bardziej gruboskórni i ich skóra jest mniej narażona na widoczny upływ czasu.    W konsensusie naszej wspólnej rozmowy zaplanowałyśmy kolejne spotkanie w oparciu o obszar suplementacji diety, zdrowia i pięknej sylwetki, aby poczuć się pięknie i zdrowo. Bo,…w końcu idzie lato.:-)

Barbara Wąsowicz – bibliotekarz w filii w Dziwnówku.