BABSKIE SPOTKANIE – PIĄTEK 31.03.2023

W piątek 31 marca o godz. 16.00 w naszej bibliotece odbyło się „ Babskie Spotkanie”.  Poprowadziła je pani Dyrektor  Oriflame  Anna Rumińska-Perkowska. Podczas spotkania każda z pań miała okazję poznać kondycję swojego organizmu, dokonać analizy składu masy ciała.

A wszystko to za pomocą urządzenia o dźwięcznej nazwie „Tanita”. Analizator ten dokonuje jednocześnie 10 pomiarów:

-masa ciała

-masa tkanki tłuszczowej

-masa tkanki mięśniowej

-całkowita zawartość wody

-minerały kostne

-wiek metaboliczny

– wskaźnik budowy ciała

-wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej

-wskaźnik BMI

-BMR(PPM)

Zanim doszło do badania p. Wiola opowiadała i zachęcała do używania i konsumowania suplementów ich firmy, udowadniając na swoim przykładzie skuteczność ich stosowania.

Podczas spotkania popijając kawkę i herbatkę rozmowa toczyła się bardzo żywiołowo, panie były bardzo zainteresowane tematem i możliwością poprawy swojej kondycji.

Mamy nadzieję, że następne spotkania będą również cieszyły się takim zainteresowaniem, a nawet większym😊