ZAJĘCIA SKRZATOWE W KWIETNIU 2023 ROKU

4  kwietnia 2023  od godz. 16.30 DO 18.30

•  Robimy wiosennego bociana
  • Czytamy książkę  Agnieszki Zimnowodzkiej pt.” Zdziwionki”

Opowieść z serii “Humorki” o rodzince Zdziwionków, która dziwiła się wszystkiemu i wszystkim. Zdziwionki łatwo było rozpoznać po opadniętej ze zdziwienia szczęce. Historia opowiada o zaskakująco zabawnej wyprawie za miasto w poszukiwaniu gruszek na wierzbie. Książeczka z serii “Humorki”. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. Humorkowe historie życzliwie kpią sobie z ludzkich przywar, zabawnie je wyolbrzymiając i przerysowując.

Przynosimy : płatki kosmetyczne, patyki do szaszłyków, kolorowy sznurek

11 kwietnia 2023  od godz. 16.30 do 18.30

• Przygotowujemy wiosenne drzewa
  • Czytamy książkę Agnieszki Zimnowodzkiej pt.: „ Wstydziołki”

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co Bezwstydnisie odkryły w starym wiatraku oraz jak stały się Wstydziołkami, zapraszamy do Humorków na ulicę Ostatniego Dzwonka 1!

Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę Wstydziołków.

Przynosimy : farby, bibułę , patyczki drewniane.

18 kwietnia 2023  od godz. 16.30 do 18.30

• Robimy węża z zakrętek
  • Czytamy  książkę Agnieszki Zimnowodzkiej  pt.” Dąsacze”

Jeśli jesteś ciekaw, jak wyglądają i zachowują się naburmuszone Dąsacze, a także chciałbyś poznać receptę na pokonanie dąsawki, zapukaj do ich domu przy ulicy
Utartego Nosa 12.

Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę Dąsaczy.

Przynosimy: igłę cerówkę, cienki drucik, sznurek, przyklejane oczy.

25 kwietnia 2023 roku od godz. 16.30 do 18.30

• „Dzień flagi”
  • Czytamy książkę Agnieszki Zimnowodzkiej pt.: „Przechwalaki”

Czy wiesz co może być powodem do przechwałek? Dla Przechwalaków dosłownie wszystko! Chcesz się przekonać? Zajrzyj na piknik rodzinny do szkoły „Skrzydła u Ramion”.

Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę Przechwalaków.

Przynosimy : kartki białe i czerwone , patyczki do szaszłyków

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY J.