Skrzaty przygotowują się do świętowania Dnia Kobiet – 07.03.2023 .

„ Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech żyją nam zdrowe…..”to cytat z piosenki dla dzieci ,którą zanuciliśmy na spotkaniu Skrzatów w poniedziałek 7.03 .    Szykując się do tego święta zamierzaliśmy zrobić prezenty dla najukochańszych kobiet tj. dla Mam.

Po przeczytaniu wiersza Ludwika Jerzego Kerna pt. „Wiersz na Dzień Kobiet” ze zbioru „ Sto wierszy na każdą okazję” przystąpiliśmy do pracy.Powstały kwiaty z butelek plastikowych, kwiaty z papieru, laurki. Jak zwykle pomysłowość dzieci nie ma sobie równych.

Po pracy nastąpiła część zabawowa, bo to też jest ważne dla naszych Skrzatów .Czas zleciał podczas pracy i zabawy w błyskawicznym tempie i był jak zwykle za krótki😊.

Następne spotkanie skrzatowe odbędzie się 14 .03. ,podczas którego będziemy robić doświadczenia z wodą.

Serdecznie zapraszamy😊.