Drugie Babskie Spotkanie Mary Kay w Łukęcinie 08.03.2023 r.

Spotkałyśmy się po raz drugi z konsultantką Amerykańskiej Firmy Kosmetycznej Mary Kay z naszą już Kasią Uss. Spotkanie połączone ze świętowaniem Dnia Kobiet w gronie dziewczyn z Łukęcina.

Było fantastycznie, testowałyśmy na sobie kosmetyki w/w firmy, poznałyśmy nowości. Nauczyłyśmy się nakładać multimaski i oglądałyśmy efekty oczywiście na sobie. Umiemy już stosować wiele specyfików, wiemy w jakiej kolejności i ilości, żeby nie zaszkodzić a wyeksponować naszą urodę.

Kasia uzmysłowiła nam, ze piękno tkwi w każdej z nas, każda z nas jest inna ale każda piękna i warto o siebie dbać dla siebie samej przede wszystkim i dla naszych bliskich.

Umówiłyśmy się na kolejna sesje w kwietniu aby utrwalić nasze wiadomości i umiejętności i oczywiście poznać nowości które wciąż powstają, Mary Kay nie śpi – myśli o nas Kobietach.

Jesteśmy wdzięczne, że choć mieszkamy w malej wiosce to takie informacje docierają do nas – wszak jesteśmy tego warte !!!

Dziękujemy Kasi i MBP w Dziwnowie – to one dbają o nas.

Miałyśmy również okazję posłuchać relacji Aliny ze Spotkania Autorskiego z naszym wspaniałym jak się okazało Krajanem Augustynem Lewandowskim z Kamienia Pomorskiego, zobaczyć a nawet nabyć jego książkę „Smakując życie”.

Mamy problemy z komunikacją – ale dzięki temu, że się o nas dba i pamięta to wszystko przyjeżdża do nas.

Sołtys Kasia Herdzik i Rada Sołecka Łukęcina połączyła spotkanie kosmetyczne z Dniem Kobiet – wspaniała niespodzianka – Dziewczyny z Łukęcina przygotowały przysmaki którymi delektowałyśmy się podczas i po spotkaniu z Kasią Uss.

Było ślicznie i przesmacznie, atmosfera ciepła – dziękujemy !!!