Skrzaty i symbole miłości 07.02.2023.

We wtorek – 7.02.spotkaliśmy się z naszymi kochanymi Skrzatami .W tym miesiącu będziemy się widzieć jeszcze tylko raz -28.02- ze względu na ferie szkolne(przypominam😊).

Nasze zajęcia były pełne miłości ponieważ robiliśmy piękne serca na Walentynki. Dzieci pełne zapału liczyły po ile sztuk muszą zrobić – bo każdemu kogo kochają bądź lubią należy dać wielkie serce.

Pomysłów było wiele i prace były różne, w razie problemów p. Agnieszka i p. Gosia służyły pomocą.

Obejrzeliśmy również film na temat Walentynek i posłuchaliśmy piosenek walentynkowych. P. Iwonka przeczytała Skrzatom także książkę z serii Reksio pt.: „Kocie przedszkole” Anny Sójki.

Przed Wami teraz ferie szkolne….cała załoga biblioteki życzy cudnego wypoczynku, dużo śniegu, wielu fajnych przygód no i oczywiście powrotu do nauki i do nas z uśmiechami i zapałem do pracy.