Skrzatowy Bal Karnawałowy w bibliotece 31.01.2023.

Ostatniego dnia stycznia, we wtorek oczywiście, w bibliotece odbył się balik karnawałowy dla bibliotecznych Skrzatów.

Pani Iwonka i pani Gosia przygotowały salę do tańca i mały poczęstunek dla dzieci oraz zadbały o muzykę do tańca.

O godz.16 pojawili się Spider-Meni,  Wróżka , Komar ,Tygrysica, Czarodziejka z Hogwartu, i inne postaci. Zabawa zaczęła się od razu, bo szkoda było tracić czas,  wszak bal miał trwać tylko dwie godziny😊.

Dwie godziny harców minęły bardzo szybko i widok rodziców, którzy przeszli po dzieci bardzo nas zaskoczył, ale cóż…. trzeba było kończyć balik.

Następne spotkanie ze Skrzatami odbędzie się 7 .02. i będziemy robić ”Walentynkowe Serca”.

Prosimy o przyniesienie patyczków do szaszłyków, materiałów do ozdoby i itp.

Zapraszamy 😊😊😊