Babskie Spotkanie w Łukęcinie 25 stycznia 2023 roku – Świetlica Wiejska.

Dość późnym wieczorem bo o 19.00 rozpoczęło się Babskie Spotkanie – O Boże jak nam tego brakowało !!! Miejsca, gdzie możemy sobie posiedzieć, pogadać po prostu spotkać się, a do tego jak jest jeszcze jakaś inicjatywa no to już niczego nam do szczęścia nie brakuje. Oby jak najczęściej.

Wracamy do tematu – w środowy wieczór Dziewczyny z Łukęcina dzięki Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie miały spotkanie z konsultantką Kosmetycznej amerykańskiej Firmy Mary Kay. Wcześniej takie spotkania odbywały się – już kilka w Dziwnowie i na razie po jednym w naszych Filiach w Dziwnówku i Międzywodziu. Łukęcin nie ma Filii i choć dla niektórych jest na końcu świata – udało się, na pierwsze spotkanie przyszło 9 Dziewczyn, na pierwsze bo szykują się kolejne.

Dwie godziny po prostu przeminęły nie wiadomo kiedy, poznałyśmy nową Firmę, która tu w Zachodniopomorskiem dopiero przeciera szlaki, nigdy wcześniej o niej nie słyszałyśmy. Miałyśmy okazję przetestować produkty na sobie, a makijaż na jednej z koleżanek. Podobało nam się wszystkim i jesteśmy wdzięczne za umożliwienie nam tego. Mogłyśmy popróbować, skonsultować ze specjalistką co dla nas jest dobre, kupić, zostać w przyszłości konsultantkami, a przy okazji spotkać się i dowiedzieć się co u nas słychać i co planujemy w najbliższej przyszłości – co jest bezcenne w dzisiejszych czasach komunikatorów, FB i kontaktów ewentualnie sms – owych i telefonicznych – być tak ze sobą „na żywo”.

Umówiłyśmy się na połowę lutego, termin dogramy i poćwiczymy nakładanie specyfików, które pomogą wyeksponować jeszcze bardziej naszą urodę i jak robić profesjonalny makijaż – Pani Kasia – osoba przemiła, kompetentna i już też nasza nam w tym wszystkim pomoże.

Na koniec spotkania zaopatrzyłyśmy się w książki – nowości wydawnicze, które dla nas dowozi Biblioteka Dziwnów do Łukęcina. Już w piątek 27.01.23 wymieni nam je na nowe i cudowna Pani Gosia nam je wypożyczy. No żyć się chce – „będziemy piękne i oczytane”- żarcik oczywiście, ale jak człowiek zadowolony to i dobry humor jest J.

Już niedługo podamy termin spotkania, pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy <3 !!!