Skrzaty kochają Babcie i Dziadków- 17.01.2023

W sobotę 21 stycznia jest Dzień Babci a w następnym dniu jest Dzień Dziadka. To tak w kwestii przypomnienia….  Nasze Skrzaty zawsze pamiętają o tych ważnych dniach, więc na ostatnim spotkaniu 17 stycznia robiliśmy laurki dla naszych kochanych Babć i Dziadków. Pracy było bardzo dużo bo większość dzieci musiała zrobić po kilka laurek,  wszak mają po dwie babcie i dwóch dziadków, a nawet jeszcze pra…. Dlatego też nie było tym razem  czasu na zabawę, dopiero na koniec zajęć wykroiliśmy trochę czasu na klocki i samochody. Jednakże na spotkaniu w bibliotece nie mogło obejść się bez przeczytania książki Joanny Chmielewskiej pt. „ Wehikuł do zadań specjalnych”. Była to następna książka poruszająca problem ludzi niepełnosprawnych związana z utrudnieniami architektonicznymi .

W przyszłym tygodniu 24 stycznia zaczniemy się szykować do baliku i będziemy projektować stroje karnawałowe dla chłopców i dziewczynek. Prosimy o przyniesienie różnych materiałów do tych projektów np.: włóczka ,piórka ,brokat, guziki, itp. Serdecznie zapraszamy na następne spotkanie Skrzaty…Do zobaczenia.