Słodkie spotkanie Skrzatowe 10.01.2023 r.

Skrzaty –robienie deserów na herbatnikach i czytanie książki z serii ,,Bajki bez barier’’ to temat przewodni naszego spotkania, które odbyło się 10.01.2023.

Pani Iwonka przeczytała książkę Aleksandry Chmielewskiej ,,Zespół Downa -Tajemnica znikających ciasteczek ‘’.

Okazało się, że przekładanie różnymi masami ciastek i wafli to nie tylko praca, ale też fajna zabawa do której można zaprosić całą rodzinę i przyjaciół.

Podczas degustacji deserów skrzaty bawiły się w zabawy usprawniające aparat mowy, które polegały na; dotykanie językiem brody lub czubka nosa, oblizywanie zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara i odwrotnie. Była to super słodka  zabawa. Zadowolone dzieci spakowały  swoje dzieła i zabrały domu do skosztowania  dla Rodziców.

Kochane  skrzaty zapraszamy na kolejne spotkanie 17.01.2023, będziemy robić laurki na Dzień Babci i Dziadka.