Do Łukęcina wraca “BIBLIOTEKA NA KOŁACH”

“BIBLIOTEKA NA KOŁACH”.

Do Łukęcina wraca “BIBLIOTEKA NA KOŁACH” – co miesiąc będziemy znowu dowozić dla Mieszkańców książki, które będzie można wypożyczać w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Słonecznej w godzinach otwarcia. Przygotowałyśmy pakiet nowości dla dzieci i dorosłych, każdy może wybrać to co lubi czytać. Można tez zadzwonić do Biblioteki i złożyć zamówienie na książki, które oczywiście państwu dowieziemy: 913813547 lub 662442585. Zachęcamy do korzystania z naszego katalogu zamieszczonego na naszej stronie: www.bibliotekadziwnow.pl – tu również można wybierać interesujące tytuły i autorów i dzwonić z zamówieniem. Książki do Państwa będą dowożone co miesiąc ( w razie potrzeby częściej) i przez tydzień można będzie można przeglądać przez tydzień.

Serdecznie zapraszamy do korzystania i kontaktu z nami.

Już dziś po 15.00 dostarczamy książki do Świetlicy – 05.01.2023 – w czwartek. W najbliższym czasie podamy harmonogram dowozów książek na cały rok.