‘’Każda chwila jest cudem czekającym na odkrycie.’’

‘’Każda chwila jest cudem   	 czekającym na odkrycie.’’

W mroźną, zaśnieżoną i mglistą sobotę 17.12.2022 odbyła się druga edycja warsztatów pielęgnacyjno-makijażowych pod patronem firmy MARY KAY.

W świątecznym nastroju, w blasku świec i akompaniamencie świątecznych piosenek pani Katarzyna Helena Uss zaprosiła nas do swojego świata kosmetyków.

Warsztaty przebiegły pod hasłem: „Uśmiechnij się  – odrzuć pesynizm, namaluj swój świat kolorem, miłością i radością.’’

Nasza kosmetyczna  przyjaciółka  jest zawsze gotowa, aby wesprzeć nas nie tylko wtedy, gdy chcemy wybrać schemat pielęgnacyjny  lub odpowiedni podkład. Nie boi się  wyzwań, takich jak prezentowy zawrót głowy, pomoże wyzwolić potencjał Twojej skóry, opowie o pielęgnacji  sonicznej i odpowie na pytania związane z kuracją cery dojrzałej i młodej. Po przypomnieniu podstaw oczyszczania i podstawowej pielęgnacji twarzy pani Kasia przeprowadziła indywidualne konsultacje.

Każda  z pań dopasowała do swojej cery odpowiedni zestaw do pielęgnacji i kosmetyki kolorowe.  Kochane babeczki z pewnym onieśmieleniem próbowały nowych kolorów. Po prezentacji makijaży wieczorowych, wizytowych, codziennych, każda z nas przy pomocy pani Kasi wykonała makijaż  codzienny. Metodą prób i błędów, wspólnego śmiechu umalowane zrobiłyśmy sesję zdjęciową. Niektóre nasze dziewczyny były mocno zdziwione, że kolory których unikały idealnie do nich pasują. Przykładem jest nasza koleżanka Ewa  w makijażu codziennym z  lekkim „pieprzykiem’’, czyli żywą czerwienią na ustach.

Kochane kobitki w Nowy Rok wchodzimy odważnie -Usta, którym nikt się nie oprze! Podobno nic tak nie podkreśla urody, jak zadbane, piękne, nawilżone usta w soczystym kolorze!

Pani Kasia wszystkie chętne panie zaprasza na swój live makijażowi na stronie -Bądź niezależna -inspiracja do dobrej zmiany z Kasią.

Nasze ‘’Babskie Spotkania’ ’cieszą się powodzeniem, dlatego dobra wiadomość: W 2023 r. w styczniu, odbędą się ,,zloty kosmetycznych czarownic” z czarodziejką p. Katarzyną Heleną Uss w Międzywodziu , Dziwnówku, Łukęcinie. Terminy spotkań podamy wkrótce, zapraszamy serdecznie.

Do Siego Roku!