DKK w Dziwnowie na kolejne spotkanie zaprasza 23 stycznia 2023 roku o godz. 17.00.

Tym razem nasze członkinie czytają powieści Magdaleny Majcher wybrane przez siebie i na spotkaniu każdy będzie omawiał przeczytana przez siebie książkę. Zapraszamy do Biblioteki po lekturę, mamy dość spory zbiór powieści tej pisarki.

Magdalena Majcher to polska pisarka, blogerka i copywriterka, autorka uwielbianych przez czytelniczki powieści obyczajowych, poruszających tematykę społeczną i historyczną.

Magdalena Majcher urodziła się w 1990 roku w Czeladzi w województwie śląskim. Jak większość jej rówieśników, dorastając, śledziła losy Harry’ego Pottera, a lektura ta bardzo zapadła jej w pamięć. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła podczas urlopu macierzyńskiego. Po urodzeniu swojego drugiego syna podjęła decyzję o rezygnacji z pracy na etacie. Czas urlopu macierzyńskiego postanowiła wykorzystać na znalezienie zajęcia, które naprawdę będzie sprawiało jej przyjemność.
                Zajmując się domem i wychowując dwójkę dzieci, Magdalena Majcher coraz bardziej angażowała się w prowadzenie swojego bloga recenzenckiego oraz szukanie innych zleceń związanych z pisaniem. Jej marzeniem było móc utrzymywać się wyłącznie z tworzenia tekstów. Wtedy to zapadła decyzja o spróbowaniu swoich sił w większej formie i napisaniu książki.
                Zadebiutowała powieścią “Jeden wieczór w Paradise”, wydaną w 2016 roku. Opowiada w niej historię 36-letniej Magdy, która przez wiele lat próbowała bezskutecznie ożywić swoje małżeństwo, a pewnego dnia postanawia pomyśleć o sobie, zaś los sprawia, że w klubie spotyka swoją dawną miłość. Książka, poruszająca temat zdrady i problemów małżeńskich, spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony czytelników.
                W kolejnej powieści, zatytułowanej “Stan nie!błogosławiony”, autorka porusza temat aborcji, opowiadając o trudnych wyborach i dylematach towarzyszących przyszłym rodzicom. Następne tytuły, jakie wyszły spod pióra Magdaleny Majcher, to “Matka mojej córki”, “W cieniu tamtych dni”, “Cud grudniowej nocy”, “Jeszcze jeden uśmiech”, “Dzień, w którym cię poznałam”, „Finalistka”, „Najgorszy dom”, „Małe zbrodnie”, „Mocna więź”, „Światło, które rozjaśnia mrok”, „Obca kobieta”, „Najważniejszy”, „Światło, które nigdy nie gaśnie”, „Wigilijne opowieści”, „Jeszcze jeden uśmiech”, „Czułe podróże”, „Czule spotkania” ,”Miłość z widokiem na śnieżkę”,”Cud grudniowej nocy”, W cieniu tamtych dni”,     oraz “Port nad zatoką”.

Na swoim koncie autorka ma też cykle: “Wszystkie pory uczuć”, “Saga nadmorska” oraz “Male wielkie sekrety”, „Lato. Wszystkie pory uczuć”, ”Życie oparte na kłamstwach”, ”Nie czas na tajemnice”, ”Zima. Wszystkie pory uczuć”, „Wiosna . Wszystkie pory uczuć”, „Jesień. Wszystkie pory uczuć”.

SERDECZNUIE ZAPRASZAMY DO WYBORU LEKTURY, KTÓRE ZNAJDZIESZ W NASZEJ BIBLIOTECE I NA FAJNE    SPOTKANIE I OMAWIANIE PRZY KAWCE I CIASTKU W MIŁYM GRONIE – CZEKAMY NA CIEBIE :).