Miejska Biblioteka Publiczna im. Elżbiety Zakrzewskiej w Dziwnowie Serdecznie zaprasza na Spotkanie Autorskie w odsłonie świątecznej z Sylwią TROJANOWSKĄ 2 grudnia o 17.00

Miejska Biblioteka Publiczna im. Elżbiety Zakrzewskiej                       w Dziwnowie Serdecznie zaprasza    na Spotkanie Autorskie w odsłonie świątecznej z      Sylwią TROJANOWSKĄ 2 grudnia o 17.00

Bohaterka naszego Spotkania już u nas gościła kilka lat temu – kim jest ta piękna dziewczyna na zdjęciu powyżej ?   Pozwolimy sobie przypomnieć:

Pisarka, trener biznesu i coach. Zakochana w Szczecinie, muzyce filmowej oraz Italii. Razem z mężem i synem mieszka w otulinie Puszczy Bukowej w Szczecinie.
           Jest autorką powieści obyczajowych oraz sztuk teatralnych.
W swojej twórczości stara się zarażać optymizmem i pozytywnym spojrzeniem na to, co przynosi życie – prawdziwy „wulkan pozytywnej energii”.

W sumie jest autorką już kilkunastu powieści – nie w kolejności to:

„Łabędź”, „Wigilijna Przystań” – akcja powieści toczy się w Niechorzu, „Sekrety i kłamstwa”, „Prawdy i tajemnice”, ”Powroty i wspomnienia”,  „Wzgórze świątecznych życzeń”, „Szczęście na czterech lapach”, „Powroty i wspomnienia”, „A gdyby tak…”, „Daj nam jeszcze jedną szansę”, „Powiedz mi jak będzie”, „Blisko chmur”, „Szept wiatru”, „Szkoła latania”.

Mamy już prawie wszystkie powieści, a w przyszłym tygodniu powiem śmiało mamy już wszystkie te pozycje w naszej bibliotece głównej i w naszych filiach.

Od ostatniego spotkania pojawiło się na rynku mnóstwo nowych tytułów, więc najwyższy czas zobaczyć się znowu z naszą Kochaną „Zachodniopomorską Dziewczyną” i poplotkować tak po babsku o tym co u niej , co u nas.

Spotkamy się na trzy tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, więc tematyką przewodnią będzie „Wigilijna Przystań” w Niechorzu i inne powieści z wątkiem świątecznym. Ale przecież nie omieszkamy choć na chwilkę zanurzyć się w nowościach, które powstały pomiędzy spotkaniami.

Na przedświątecznym wieczorze z Sylwią Trojanowską będzie okazje nabyć książeczki do własnej biblioteczki z bezcennym autografem naszej Przyjaciółki, która przecież pisze dla nas, zrobić sobie selfie z Autorką.

Kochane Kobietki – Mile widziani również Panowie – przy pysznym ciastku Iwonki i kawusi w naszych przytulnych bibliotecznych kuluarach spotykamy się w piątek 2 grudnia 2022 o godzinie 17.00 pod choinką w Bibliotece w Dziwnowie przy ul. Reymonta 10.