Dzień Bibliotekarza 08.05. – ustanowiony w 1985 roku (37 lat temu).

Z bardzo miłą i wizytą, odwiedziły nas 9 maja, dzieci z grupy ”TYGRYSKI” wraz z paniami, aby złożyć przepiękne życzenia z okazji Dnia bibliotekarza i Święta Bibliotek, który przypada 8 Maja.

Dostałyśmy cudny prezent –  zrobiony przez dzieci i ich wychowawczynie ogromny Plakat zapełniony przepięknymi książeczkami i życzenia, które odczytała w imieniu Przedszkola Pani Ania.

Prezent i pamięć o nas – wzbudziły w nas wielką radość i wiarę, że to co robimy ma sens, że jest potrzebne i jest szansa na to, że przyszłe pokolenia będą nas odwiedzały, czytały i poszerzały swoją wiedzę i rozwijały swoje zainteresowania. Bo czym jest życie bez czytania?  –

„Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy, który puste życie napełnia światłem, a puste serca wzruszeniem.”

Nasi przemili Goście zostali poczęstowani słodkimi, pysznymi  wafelkami  i zadowoleni ruszyli na przed obiedni spacer.