Dzisiaj 29 Kwietnia 2022 roku na swoich malutkich nóżkach , dotarły przedszkolaczki z najmłodszej grupy „Misie”.

W towarzystwie Pań Grażynki, Agatki i Eli Misie przybyły do biblioteki  aby zobaczyć  bibliotekę po raz pierwszy i zapoznać się z paniami tam pracującymi.

Po przedstawieniu  dyrektora biblioteki  Pani Aliny Cygal Sobhi i  bibliotekarza Iwony Bzdyry, dzieci na pytanie, gdzie się znajdują od razu odpowiedziały chórem, że przyszły biblioteki i że tu właśnie można wypożyczać książki ale wcześniej trzeba zapisać.

W pociągu pełnym wagoników utworzonym z dzieci zajechaliśmy do Oddziału dla dzieci, gdzie dzieci były zachwycone maskotkami, zabawkami i z wielkim zainteresowaniem obejrzały książeczki. W drodze powrotnej do Działu dla Dorosłych, z zainteresowaniem obejrzały bajkę pt.: „Dwa ptaszki”, a na koniec zatańczyliśmy wszyscy razem do piosenki „Biblioteka” i po wspólnym  zdjęciu, Misiaczki wróciły do swojego przedszkola.

Misie, wypożyczyły książkę do swojej grupy i obiecały szybko nas odwiedzić.