Z okazji Świąt Wielkanocnych 2022 życzymy Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny! Pękających na drzewach pąków, ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. Życzymy Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym ale przede wszystkim życzymy Wam wiosny w sercu! Aby na całym świecie zapanował pokój  a w naszych domach spokój, harmonia i miłość. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Życzymy Wam dużo zdrowia, pogody ducha, Smacznego jajka, mokrego dyngusa. I skaczącej kiełbaski. Dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dziwnowie Wraz z całą wspaniałą Załogą .

Z okazji Świąt Wielkanocnych 2022 życzymy Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny! Pękających na drzewach pąków, ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. Życzymy Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy,  na koncie bankowym ale przede wszystkim życzymy Wam wiosny w sercu! Aby na całym świecie zapanował pokój  a w naszych domach spokój, harmonia i miłość. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Życzymy Wam dużo zdrowia, pogody ducha, Smacznego jajka, mokrego dyngusa. I skaczącej kiełbaski.  Dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej             w Dziwnowie Wraz z całą wspaniałą Załogą .