Dzień dobry – informacja dla Uczestników Kursu Liga E-szkoła który odbywał się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie. Szanowni Państwo,Uczestnicy Projektów Liga eSzkoła Pracownicy Gminnych Samorządowych Instytucji Kultury Konkurs LEGO dla młodzieży II:

W kwietniu planujemy przeprowadzenie konkursu LEGO dla młodzieży. Konkurs zostanie zrealizowanycałkowicie zdalnie.Szanowni Państwo,Uczestnicy Projektów Liga eSzkołaPracownicy Gminnych Samorządowych Instytucji KulturyEgzaminy ECDL e-Citizen• W terminie od 28 marca do 17 kwietnia 2022 roku realizowane będą egzaminy ECDL e-Citizen.• Wybór terminu egzaminu będzie realizowany na platformie projektu analogicznie jak wybór udziałuw grupie szkoleniowej na początku projektu.• Zostaną ogłoszone dwa nabory terminów egzaminów oddzielnie dla dorosłych i młodzieży.• W dniach 23 i 24 marca 2022 Polskie Towarzystwo Informatyczne zorganizuje dwa webinaria informacyjne dotyczące procedur egzaminacyjnych. Zaproszenie do udziału w webinarium otrzymaciePaństwo w przyszłym tygodniu.• Wszyscy którzy zdadzą egzamin otrzymają certyfikat ECDL https://ecdl.pl/certyfikaty/ecdl-profile-3/• Wyjaśnień w sprawie egzaminów udzielać będą – od 23 marca 2022 – Mentorzy w projekcie.

2Ty i 1 inny użytkownik1 udostępnienieLubię to!KomentarzUdostępnij