Zajęcia z Liga e-szkoła w MBP w Dziwnowie – dobiegły prawie końca

Ostatnie zajęcia odbyły się w dniach 03 i 10 marca. Nasza grupa pracowała solidnie, mamy zdolne dzieciaki choć z aktywnością bywało różnie.

Ostatnie tematy dotyczyły:

-realizacje programu badawczego,

– rozwiązywanie problemów technicznych i systemowych,

– przygotowanie prezentacji turniejowych,

– innowacyjne o twórcze wykorzystywanie technologii,

– turniej lokalny i prezentacje,

– rozwijanie kompetencji cyfrowych,

– turniej lokalny – robot Game.

Rozwiązane post – testy naszej grupy wypadły bardzo dobrze, grupa 4 – 5 osób wyraziła ochotę na kontynuowanie zajęć po zakończeniu kursu. Spotykalibyśmy się co dwa tygodnie na zajęciach udoskonalających poznane tematy i na pracy typowo innowacyjnej.Cały sprzęt oczywiście do prowadzenia takich zajęć oczywiście posiadamy i jest do dyspozycji młodzieży. Najprawdopodobniej będziemy mieli w ramach kursu do wykonania jeszcze zadanie konkursowe.

Czekamy również na obiecane gadżety z LEGO dla naszych uczestników obiecane przez organizatora.

Jesteśmy w kontakcie z wszystkimi uczestnikami Kursu, powiadomimy o pierwszych zajęciach dla zainteresowanych robotyka i programowaniem.