Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia oraz Nowego 2022 Roku wszystkim Mieszkańcom daleko i blisko, Czytelnikom, naszym Przyjaciołom, sąsiadom – życzymy: Zdrowia, zdrowia, zdrowia Dużo radości, szczęścia, rodzinnego ciepła Spełniania swoich marzeń Życzliwości, cierpliwości i mnóstwo radości. Dyrekcja wraz z Wspaniałą Załoga MBP w Dziwnowie.

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia oraz  Nowego 2022 Roku  wszystkim Mieszkańcom daleko i blisko,  Czytelnikom, naszym Przyjaciołom, sąsiadom – życzymy: Zdrowia, zdrowia, zdrowia Dużo radości, szczęścia, rodzinnego ciepła Spełniania swoich marzeń Życzliwości, cierpliwości i mnóstwo radości. Dyrekcja wraz z Wspaniałą Załoga MBP w Dziwnowie.