Marek Malmann i MBP w Dziwnowie zapraszaja do wzięcia udzialu w drugiej edycji konkursu Biblioteka Króla Myśli.

Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w drugiej już edycji konkursu Biblioteka Króla Myśli.

Nagrodą w tym konkursie jest moja powieść – wszystkie tomy. Nagrodę otrzymuje zwycięzca oraz biblioteka, na której tle zostało zrobione zdjęcie.

Zadanie, które mają wykonać uczestnicy, polega na zrobieniu sobie zdjęcia na tle biblioteki i zdobyciu jak największej ilości polubień tego zdjęcia na Facebooku.

W Pierwszej edycji konkursu zwyciężyli druhowie ze Społecznej Straży Pożarnej z Warnic. Swoją nagrodę przekazali oni bibliotece w Warnicach.

Regulamin Konkursu:

O konkursie mówię w załączonym do e-maila filmiku.

Marek Malman

Zapraszam do mojej księgarenki: