Spotkanie DKK „Horus” w Dziwnowie 09.11.2021 godz. 17.00

Późnym popołudniem 9 Listopada po długiej nieobecności spotkały się Członkinie Klubu D KK “Horus”.

Spotkanie na prośbę Członkiń odbyło się w bibliotece w Dziwnowie – pełnym reżimie sanitarnym i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa Panie bardzo się ucieszyły z tego, że poczułyśmy – CHWILE NORMALNOŚCI w obecnej pandemicznej rzeczywistości, że znów mogły się spotkać i rozmawiać o przeczytanych książkach.

Czytać w samotności jest ok, ale cieszyć się z przeczytanej książki i nie podzielić się doznaniami w realu to jak jeść potrawę bez przypraw i miłego towarzystwa.

Pani Iwona moderator Dziwnowskiego DKK dała do wypełnienia wszystkim zebranym ponownie karty członkowskie do wypełnienia i z prawdziwą radością powitałyśmy serdecznie nową członkinie Panią Karolinę.

Z różnych powodów nie wszystkie panie dotarły na spotkanie, ale zapewniły, ze sercem są z nami i bardzo tęsknią za wspólnym omawianiem lektur.

Każda z Pań otrzymała notes i zakładkę do książki na mile chwile, które będziemy być może wreszcie spędzać razem. Takie są nasze nadzieje.

Omówiłyśmy „Szkołę żon” Magdaleny Witkiewicz, ostatnią propozycję na październik – podobała nam się – choć każdą z nas zaintrygowało w niej coś innego, napiszemy w wolnej chwili krótkie recenzje pod tym postem. Nie sposób jest przedstawić w jednej wypowiedzi zdanie wszystkich czytelniczek – więc zrobimy to indywidualnie.

Rozmowom o przeczytanych i polecanych innych książkach i nie tylko nie było końca, przy okazji tez podzielimy się ciekawymi lekturami i polecimy je czytelnikom.

Na następne spotkanie, które odbędzie się – jeśli oczywiście będzie to możliwe –  13 grudnia 2021 roku wybrano książkę Joanny Jax ” Syn zakonnicy”.

Czas w tak miłym towarzystwie upłynął szybko i Panie zapowiadały się, że przyjdą z radością na następne spotkanie.   Cieszymy się bardzo i zapraszamy do czytania i odwiedzenia naszego Klubu DKK „Horus” – grupa jest otwarta na nowych członków.