Rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach praktycznych z programowania robotów LEGO® oraz z e-Citizen ECDL w zakresie umiejętności wykorzystywania komputera i Internetu.

W terminie 17–24 września 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie odbędzie się rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach praktycznych z programowania robotów LEGO® oraz z e-Citizen ECDL w zakresie umiejętności wykorzystywania komputera i Internetu.
Projekt Liga eSzkoła NUTS 3 jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.
Nabór będzie prowadzony na dwa sposoby:1. Poprzez osobiste spotkanie pracownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dziwnowie z rodzicem/opiekunem prawnym dziecka, które ma brać udział w zajęciach. W tym przypadku bibliotekarz wypełnia formularz elektroniczny zgłoszenia wraz z rodzicem/opiekunem prawnym, drukuje wersję papierową, którą podpisuje rodzic/opiekun prawny.
2. Poprzez wysłanie do rodzica/opiekuna prawnego dziecka maila z linkiem do formularza elektronicznego (wcześniej zgłoszenia proszę dokonać poprzez adres e-mail: biblioteka@dziwnow.pl lub mbpdziwnow@interia.eu)W tym przypadku rodzic/opiekun prawny samodzielnie wypełnia formularz elektroniczny zgłoszenia, drukuje go i dostarcza podpisany formularz zgłoszenia do międzyzdrojskiej biblioteki w wyznaczonym terminie.
UWAGALiczba miejsc ograniczona (maks. 8 osób) – decyduje kolejność zgłoszeń. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży między 10 a 18 rokiem życia.
Zapraszamy!
Bibliotekarze MBP w Dziwnowie.