Dorosłych członków Dziwnowskiego DKK serdecznie zapraszamy do lektury Katarzyny BONDY „FLORYSTKA”

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza, którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się, że była ona ostatnią osobą, która widziała Zosię żywą.

Florystka początkowo pomaga w poszukiwaniach, ale gdy ciało dziecka odnajduje się na tym samym cmentarzu, gdzie pochowano Amadeusza, staje się główną podejrzaną.

LEKTURA bardzo ciekawa, zresztą Katarzyny Bondy chyba nie trzeba reklamować.

Ale jednak to zrobimy-

Książka Katarzyny Bondy “Okularnik” została nominowana w Plebicycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Kryminał sensacja Thriller.

Zadebiutowała w 2007 roku powieścią kryminalną Sprawa Niny Frank, nominowaną do Nagrody Wielkiego Kalibru. Jest to pierwsza część cyklu przygód Huberta Meyera, detektywa i pierwszego książkowego profilera w polskiej literaturze kryminalnej.
W 2008 roku wydała “Polskie morderczynie” oraz “Zbrodnię niedoskonałą” napisaną wspólnie z komisarzem Bogdanem Lachem. W 2010 roku wydała kolejną powieść kryminalną o policyjnym profilerze – “Tylko martwi nie kłamią”. Z wykształcenia jest dziennikarką – pracowała m.in. w “Super Expressie”, “Newsweeku”, “Wprost”, a obecnie współpracuje jako freelancer z wieloma tytułami prasowymi.

Książka dostępna w bibliotece, czekamy na relacje i recenzje na naszym FB do 30.06.2021 r.