Wraz z Akademią Języków Obcych Easy English – MBP w Dziwnowie – Oferuje nieodpłatne szkolenia językowe (angielski i niemiecki) i kursy komputerowe dla osób 25+, osoby z niepełnosprawnością również mogą brać udział w szkoleniu.

Wraz z Akademią Języków Obcych Easy English – MBP w Dziwnowie –  Oferuje nieodpłatne szkolenia językowe (angielski i niemiecki)  i kursy komputerowe dla osób 25+, osoby z niepełnosprawnością również mogą brać udział w szkoleniu.

Zajęcia z środków Unii Europejskiej. Oferujemy darmowe materiały szkoleniowe. Grupa musi liczyć 12 osób.

Długość kursu zależy od częstotliwości spotkań, na cały kurs wypada 90 godzin zegarowych, harmonogram zależy od grupy i prowadzącego.

Na zakończenie takiego kursu przeprowadzany jest egzamin, na podstawie którego otrzymują Państwo certyfikat.

Zajęcia odbywałyby się u Państwa w  naszej placówce – jest możliwość, jeśli będzie odpowiednia ilość chętnych do zorganizowania kursu w każdej z naszych miejscowości osobno.

Możemy zorganizować kursy stacjonarne – jeśli obostrzenia ze względu na pandemię na to pozwolą – więc kursy rozpoczną się w później wyznaczonym czasie lub online z nauczycielem, może zacząć się w najbliższym czasie (jeśli tylko zbierzemy odpowiednia ilość chętnych).

Wybór należy do Państwa – prosimy o przysyłanie zgłoszeń na maila: mbpdziwnow@interia.eu z zaznaczeniem formy szkolenia. Będziemy z państwem w kontakcie.

Kryteria uczestnictwa w kursach:

-w momencie rozpoczęcia kursu uczestnik musi mieć skończone 25 lat,

-mieszkać na terenie woj. zachodniopomorskiego

– nie może prowadzić działalności gospodarczej

– nie może prowadzić gospodarstwa rolnego ani produkcji rolnej

– wykształcenie najwyżej średnie.

Już można się zgłaszać, na chętnych czekamy do końca miesiąca kwietnia 2021.