UCZYMY SI Ę JĘZYKOW NA PLATFORMACH LERNI I FUNENGLISH Z NASZĄ BIBLIOTEKĄ.

Kochani wchodzimy w 2021 Rok z propozycją kontynuacji lub rozpoczęcia nauki Językow Obcych na platformach FUN ENGLISH – Język angielski i LERNI – dostęp do pięciu języków: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański i fracuski. Opłaciliśmy dla Państwa 100 bezplatnych dostępów do 01.04.2022 roku.Co trzeba zrobić aby zdobyć taki dostęp?Otóż piszemy maila do biblioteki na adres: biblioteka@dziwnow.plpodajemy imię nazwisko i numer kontaktowy i tą sama drogą otrzymujemy kod dostępu, dziala on do obu platform i można jednocześnie uczyć się kilku języków. Wcześniej wydane kody rownież działają w ten sam sposób. Państwo którzy korzystają z pewnością wiedzą o tym.Poniżej krótka instrukcja aktywacji. 1. W celu aktywacji kodu dostępowego należy wejść w link http://lerni.us/aktywacja2. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, za pomocą którego będzie odbywało się logowanie do kursu oraz podać utworzone przez siebie hasło, a następnie wybrać kod promocyjny.3. Należy zaakceptować regulamin oraz wybrać opcję “Aktywuj kupon”.4. Od tej chwili można logować się na stronie www.lerni.us5. W przypadku dostępu do kursów specjalistycznych użytkownicy przy logowaniu posługują się tym samym adresem mailowym i hasłem.6. Link do kursu Funenglish:www.funenglish.plPanel nauczycielawww.funenglish.pl/panelnauczyciela• Aktualnie nad Funenglish trwają pracę i mogą pojawić się błędy lub ewentualne braki w zadaniach ćwiczeniach etc. Informatycy zalecają włączenie wtyczki Flash lub wchodzenie na kurs poprzez przeglądarkę MOZILLA FIREFOX lub INTERNET EXPLORER, tam nie powinno być żadnych problemów z kursem. Wszelkie błędy są usuwane i do końca grudnia maksymalnie – powinno się wszystko unormować.• Chciałabym również poinformować, że z dniem 1.01.2021 roku nad wszystkimi naszymi starymi kursami specjalistycznymi z serii 123 będą prowadzone prace modernizacyjne co może skutkować tym czasowym ograniczeniem dostępu do niektórych komponentów (multimedia typu gry i ćwiczenia nie będą działać, będą działać natomiast wszystkie teksty i filmy). Mowa oczywiście TYLKO o kursach specjalistycznych. Platforma Lerni (angielski, angielski biznesowy, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski) oraz platforma Funenglish (angielski dla dzieci) będą działać bez zarzutów.Platforma LERNI w kilku krokach:Logowanie:Aby zalogować się do kursu należy wejść na stronę www.lerni.us i wybrać zakładkę “Logowanie”. Po wpisaniu odpowiednich danych (podany wcześniej adres e-mail oraz hasło) i zalogowaniu, otworzy nam się strona kursu. Przeglądanie zawartości kursu:Aby przejść do modułu nauki należy wybrać w górnym menu “Nauka”, możemy wybrać odpowiedni poziom, rozdział i lekcję. By powrócić do konta – klikamy ikonę domku.Chcesz pokazać swoim uczniom jak korzystać z platformy? Lerni jest bardzo prostym narzędziem, intuicyjnym w użytkowaniu. Przygotowaliśmy dla Was film, na którym możecie zobaczyć jak uczyć się z Lerni.Zobacz jak działa Lernihttps://www.youtube.com/watch?v=3_FzjU-FBD8 Więcej informacji na stronie https://lerni.us/instytucje lub prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.Pozdrawiam!